Kadangi dauguma vabzdžiaėdžių augalų gražiausiai atrodo vasaros antroje pusėje, o tada visi atostogaujam džiaugiamės vasara arba „krapštomės” savo daržuose bei gėlynuose, ir nevyksta nė viena augalų augintojų mėgėjų paroda. Belieka pasidžiaugti augalais plėšrūnais elektroninėje erdvėje.

Taip atsirado virtuali paroda „Akivaras”. 2011-aisiais metais pirmosios nuotraukos buvo paskelbtos svetainėje straipsnių serijoje „Ką augina svetainės skaitytojai”. Po to ši paroda persikėlė ir į forumą „Akivaras”. Savo nuotraukas ir piešinius galite talpinti patys atitinkamų metų parodos temoje arba atsiųsti jas elektroniniu paštu [email protected].

Kiekvienais metais parodos tematika išlieka panaši: „Vabzdžiaėdžiai augalai ir jų augimvietės”. Nesvarbu, ar tai auginami mūsų plėšriuosiuose darželiuose augalai, ar augantys laukinėje gamtoje. Ir kasmet artėjant Tarptautinei pelkių dienai (vasario 2 d.) arba Pasaulinei vabzdžiaėdžių augalų dienai (pirmas gegužės trečiadienis) stengiamasi šias nuotraukas paskelbti ir Musekautas.lt svetainėje.

Visada su džiaugsmu lauksime jūsų darbų!